Середа, 13.12.2017, 02:34
Вітаю Вас Гість | RSS

Вчителю - словеснику

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 42
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2013 » Липень » 18 » Нам є ким пишатися
21:45
Нам є ким пишатися

Всеукраїнські олімпіади «Олімпус»,  зимова сесія, українська література

9-Б

9-Б

8-В

Москальова Марія

Деснега Вікторія

Квасенко Аліна

Головіна О.І.

19 місце, диплом учасника

27 місце, диплом учасника

14 місце, диплом учасника

Конкурс ім..Т.Шевченка

9-Б

Крамаренко Ганна

Головіна О.І.

ІІ місце по місту

Конкурс ім. П.Яцика

9-Б

9-Б

Ситниченко Ольга

Уфімцева Людмила

Головіна О.І.

ІІІ місце

І місце

Обласні лінгвістичні Інтернет-змагання до Дня української писемності

10-А

Кононенко Олександра

Головіна О.І.

Лауреат конкурсу

Всеукраїнські олімпіади «Олімпус»,  зимова сесія, українська мова

6-Б

6-Б

6-Б

6-Б

6-Б

6-Б

9-А

9-А

9-А

9-А

9-А

9-А

Сорочинський Єгор

Касавченко Вадим

Аксьонова Софія

Кравченко Данило

Зинич Михайло

Лузанова Дар’я

Ателькіна Ганна

Купріянова Анастасія

Іванов Олег

Литвиненко Олександра

Шелухіна Валерія

Атаджанова Вікторія

Карпова Я.В.

13 місце, диплом учасника

13 місце, диплом учасника

13 місце, диплом учасника

21 місце, диплом учасника

21 місце, диплом учасника

27 місце, диплом учасника

23 місце, диплом учасника

25 місце, диплом учасника

27 місце, диплом учасника

29 місце, диплом учасника

33 місце, диплом учасника

37 місце. диплом учасника

Всеукраїнські олімпіади «Олімпус»,  зимова сесія, українська мова

6-А

6-А

Бондаренко Карина

Папченкова Аміна

Литвинова Т.О.

33 місце, диплом учасника

33 місце, диплом учасника

Конкурс з української мови та літератури ім.Т.Шевченка

6-А

 

Папченкова Аміна

 

Литвинова Т.О.

 

ІІ місце по місту

 

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

6-А

Бондаренко Карина

Литвинова Т.О.

ІІ місце по місту

Всеукраїнські олімпіади «Олімпус»,  зимова сесія, українська мова

8-В

9-Б

9-Б

Квасенко Аліна

Крамаренко Ганна

Шелест Валентина

Головіна О.І.

23 місце, диплом учасника

17 місце, диплом учасника

19 місце, диплом учасника

Всеукраїнський конкурс ім. Т.Шевченка

8-Б

8-Б

 

Переход Юлія

Жиронкіна Світлана

Скачок Л.І.

І місце

ІІ місце

Інтернет - турнір «Знай українське» (історія, українська мова, загальна ерудиція)

11 класи

Головіна О.І.

Литвинова Т.О.

Добриніна І.С.

Команда учнів 11-х класів

Гуров Д.

Михайльов В.

Зайцев В.

Журенко В.

Костюк А.

Сушевська Я.

Чорноморська Г.

Єрмакова А.

Кучера А.

Лиманський  В.

Іванов В.

Участь

Російське ведмежа

5-Б

 

5-Б

8-А

Михальченко Тетяна

Родзін Ілля

Берьозка Тетяна

Атаманенко І.Ф.

Бронзовий

Бронзовий

Бронзовий

Російське ведмежа

11-А

10-А

11-А

Гуров Дмитро

Макарова Даря

Михальов Влад

Василина С.І.

Срібний

Бронзовий

Бронзовий

Російське ведмежа

7-В

Анісімова А.

Кліпач А.

Лисенко ВА.

Учасник

Учасник

Міський етап конкурсу «Красномовна Донеччина»

8-А

Негру Вячеслав

Скляр Л.М.

Учасник

Міський  етап конкурсу-захисту МАН

9-Б

11-А

Шпонька Софія

Антошкіна Ганна

Коротченко М.О.

Василина С.І.

Учасник

І місце

Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури

9-Б

9-Б

10-А

Шелест Валентина,

Ситниченко Ольга, Волбоєнко Віталій

 

Головіна О.І.

ІІ місце

ІІІ місце

учасник

Всеукраїнська учнівська олімпіада з російської мови

8-Б

 

 

10-А

11-А

Жиронкіна Світлана

Переход Юлія

Мокрушина Ольга

Антошкіна Ганна

Сушевська Ярослава

Атаманенко І.Ф.

 

 

Василина С.І.

І місце

 

ІІ місце

ІІІ місце

І місце

ІІІ місце

Всеукраїнська учнівська олімпіада зі світової літератури

10-В

10-В

9-Б

9-Б

8-В

8-В

Акатов Кирило,

Гапієва Ганна

Деснега Вікторія

Москальова Марія

Костенко Олена

Проценко Наталя

Головіна О.І.

 

 

 

Скачок Л.І.

ІІ місце

ІІІ місце

Учасник

Учасник

Учасник

Учасник

Переглядів: 812 | Додав: sosh2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Липень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031